Ella un rokeris Pauls. Timo Parvela

ellaunrokerispauls.jpg

Grāmatiņas “Ella un draugi” meitas lasīja aizrautīgi smiedamās. Tas mani mudināja paņemt rokās šo grāmatu “Ella un brokeris Pauls”, mēģinot lasīt to bērna acīm nevis skolotājas.

Un tomēr, ik pa laikam manī ieslēdzas  pedagoga morāle: nu kā tā var! Protams, ja nemāk reizrēķinu, tad ir vasaras darbi, ir lietas, kas ir jāmācās visos laikos neatkarīgi no tā, vai tu esi sēņu lasītājs  vai bankas direktors. Ir divas lietas, kas ir obligāti skolā jāiemācās: reizrēķins un pareizi salikt komatus.

Izslēdzot savu pedagoga skatu uz šo grāmatu, man patīk, ka skolēni ir ļoti izpalīdzīgi un draudzīgi. Superīga klase ar superīgu skolotāju, jo tik draudzīgai klasei ir vajadzīgs tieši tāds skolotājs, ko grāmatas beigās pasaka arī skolas direktore. Ikviens no skolēniem, kaut arī tā ir tikai otrā klase, domā, kā palīdzēt skolotājam ar viņa problēmu- mājas pārvaldnieka draudiem izlikt viņu uz ielas skolotāja gaudojošo suņu dēļ. Tūks ir ļoti labs plānotājs, jo viņam ir plāns gan kā izglābt Paulu no palikšanas uz otru gadu, gan skolotāju no izlikšanas no mājām. un viņam izdevās! Kā – stāsts tiešām ir aizraujošs, humora pilns un pozitīvs.

Ļoti piemērota lasāmviela sākumskolas bērniem.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s