Geek Girl. Nepiemērotā modele. Hollija Smeila

nepiemerotamodele

Šī ir  Hollijas Smeilas romānu sērijas GEEK GIRL otrā grāmatā “Nepiemērotā modele” , kuras galvenā varone ir Harieta Mennersa – meitene, kura labi mācās, ir gudra, bet nestilīga, nūģe jeb geek, latviski – Gudrīte. Šajā grāmatā turpinās stāsts par viņas piedzīvojumiem modeles pasaulē.

Harieta jūtas vientuļa, jo labākā draudzene brauc uz Franciju, tēvam un pamātei viņa ir vienaldzīga, jo ir gaidāms mazulis, ir sarežģījušās viņas attiecības ar Niku – puisi, kurš viņai patīk. Taču tumšajai pusei ir arī gaišā puse, jo Harieta saņem piedāvājumu braukt uz Japānu – savu sapņu zemi, lai pilnveidotu savu modeles karjeru.  Ceļā viņu sagaida dažādi pārpratumi, viņa jūtas apjukusi un neviens viņai nepalīdz.

Taču Harieta vēl arvien turpina iegaumēt un atceras dažādus interesantus faktus. Šai brīdī man gribētos teikt: “Piebremzē, Harieta, ar faktu kalšanu, bet mēģini saprast, kā rīkoties reālajā dzīvē!” manuprāt, mūsdienās jaunieši ir apsviedīgāki, komunikablāki un spējīgi tikt galā ar savām problēmām. bet var jau būt, ka autore atradusi labu veidu, kā parādīt, ka modeles darbs nav viegls.

Lai nu kā, man kā eksakto zinātņu skolotāju, patika lasīt šo grāmatu, kuru interesantāku padarīja daudzie fakti. Domāju, ka arī jauniešiem, kuri lasīs šo grāmatu, kāds no faktiem aizķersies.

geekgirl2.jpg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s